Доставка та Оплата

«WARM» хоче аби вам було тепло!

Ставлення до кредитів у нашій державі неоднозначне. Для одних – це добрий шанс відтермінувати виплату і мати змогу придбати товар, на який повної суми коштів на даний момент не вистачає, крім того - це позитивна можливість підвищити рівень самоорганізації та вироблення ощадливого ставлення до коштів в умовах зростання вартості на товари та послуги зокрема і на рівень сплати за них загалом. Для інших - це вже пройдений етап, коли зневіра у високих процентах передплати за кредит вивела можливість користування такою послугою за межу допустимої реальності. Вирішувати, звісно кожному для себе і тут однієї правди бути не може, як не може бути не адаптованої правди у грошових питаннях для всіх взагалі, адже питання очікування результату і появи самого висновку часто не симбіотичні.

 Компанія - виробник твердопаливних котлів високої якості «WARM» із села Твіржа Мостиського району піклується про своїх клієнтів і пропонує, спільно із державним надійним «Ощадбанком» скористатись послугою купівлі котлів у кредит. В такий спосіб ви не тільки зможете отримати дієву альтернативу зростанню цін на енергоносії іноземного походження, підтримаєте власних виробників та банківську справу в нашій державі, але й що найголовніше зможете забезпечити теплом свою оселю, сплативши лишень початковий внесок за опалювальний пристрій та поступове чітке погашення вартості пристрою й аксесуарів, матеріалів. Цією послугою від «Ощадбанку» зможуть користуватись не тільки фізичні особи, але й новостворені ОСББ. Варто зауважити, що держава профінансує від 20 до 40% повноти суми кредиту. Дана ініціатива державної банківської структури взяла початок ще у 2014 році і на її безпроблемну роботу було виділено більше ніж 6,3 млн. гривень. Офіційна назва програми кредитування «Ощадний дім» і за статистикою нею із задоволенням користуються понад 200 осіб вдень, що звертаються у відділення банку. Хочемо прояснити головні складові кредитної програми для майбутніх клієнтів якісних котлів «WARM». Для отримання кредиту із подальшою компенсацією збоку держави 20 – 30 - 40 % вартості опалювального пристрою «WARM» ви повинні сплатити 10% суму коштів, від загальної ціни котла, фізичні особи матимуть змогу сплачувати кредит 36 місяців, а ОСББ – 60 місяців. «Ощадбанк» надає позику під 25% річних і розписує мінімальні зобов’язальні суми, щоби без надлишкових зусиль виконати умови повернення кредиту. Фактично, в таких умовах вигоду від «Ощадного дому» отримує споживач: фізична особа чи група осіб, власників багатоквартирного будинку. На додачу до кредитної системи по котлам «WARM» передбачається ще й позика на закупівлю опалювальних матеріалів: пеллет, дров, брикетів, тирси.

Хочете мати надійну теплову основу на зиму і заощадити на матеріалах, стати власниками простих і надійних опалювальних пристроїв і навіть отримати зиск від взяття кредиту, тоді обирайте кредитну програму, яку пропонує «Ощадбанк» і фірма – виробник твердопаливних котлів високої якості «WARM»!

 

Доставка товару здійснюється перевізником "НОВА ПОШТА" або будь-яким іншим перевізником зручним для клієнта, можливо з адресною доставкою. Оплата проводиться після видачі товару наручно. Котел може транспортуватись у вертикальному так і в горизонтальному положенні з захистом від атмосферних опадів довільним вантажним транспортом.