Статті

Котли від «WARM», ми перші у різноманітті технічних і простих виробів для тепла!

Заробити собі добре ім’я і засяяти у славі заслуженного визнання хочуть чимало людей. Це вдається небагатьом і вважати, що це не справедливо -  звично і заспокійливо для багатьох. Подібні метаморфози відбуваються і з винаходами та виробами, які витісняють одне одного в калейдоскопі зміни смаків, переваг і настроїв. Наша компанія має тверде і тепле ім’я на ринку твердопаливних котлів, а саме у їх виробництві та продажі. Мостиський район, село Твіржа, прикордонна із Єврозоною Львівська область виступає за географічну площину початку і продовження свідомого вибору наших товарів та послуг вдячними замовниками. Котли «Warm» справедливо вважаються кращими на ринку собі подібних виробів, адже їхня подібність із котлами довгого горіння є фігуральною і в певній мірі символічною. Ми дбаємо про добробут і тепло наших клієнтів, тому укомплектовуємо твердопаливні котли тривалого горіння – тепла простими і дієвими аксесуарами. Окрім того котли нашого виробництва розроблені під конкретні потреби і приміщення: квартири, котеджі, будинки, склади, ангари тощо. Особливою популярністю серед користувачів продукції «Варм» виділяється котел WARM 15, потужністю 15 кВт і здатністю до виробітку максимальної потужності в 20 кВт. Цей котел вигідний з різних кутів зору, навіть коли на нього дивитися дуже прискіпливо. Зупинимось на його перевагах аби переконати можливих скептиків, що більшість, яка задоволена помилятись у справі котла Варм 15 не може. Йому притаманні такі технічні чесноти:

1)    Займає мало місця ( висота 2 метри і округла форма, діаметром 630 мм знайдуть власний клаптик території і в кімнаті, в квартирі, будинку, на складі).

2)    Котел універсальний і невибагливий у «теплових харчах», якими можуть слугувати: дрова, тирса, брикети торфу, вугілля, тирсові гранули, щепки.

3)    Запалення і процес горіння відбувається зверху вниз, а це дає змогу стінкам котла рівномірно нагріватись і довго віддавати тепло, підтримуючи його щонайменше 14 годин.

4)     Котел Варм 15( кВт) дуже легко монтується і виставляється на стабільну роботу, всі деталі, що входять у комплект виготовлені із сертифікованих матеріалів і сам корпус котла теж не оминув сертифікації за канонами ДСТУ.

5)    Вигрібання попелу потрібно проводити не більше 2 – 3 разів впродовж місяця, а це погодьтеся економить ваш час і приносить радість та власне очікуване тепло від даного пристрою, причому ККД у котла Варм 15 дорівнює аж 89 %. Цей котел безпечний в експлуатації, бо виготовлений із сталі товщиною близько 8 мм.

Не вагайтесь, замовляйте котли Варм 15 і нехай у вас буде тепло у домі і в душі!

 

Котли «WARM», оберіть тепло та надійність!

Боятись холоду і пов’язаних із ним хворіб, проблем та ускладнень не видається у наш час чимось, що вартує подиву чи осудження. Дорожнеча ліків і «безоплатність» послуг медичної сфери, сподівання лишень на себе і своїх близьких провокує появу страху перед настанням зими і морозів. Протидіяти цьому стану речей та емоцій слід з логічним та економічним підходом. Маємо на увазі пошуки альтернативних центральному опаленню( в разі його відсутності) форм і способів обігріву квартири, кімнати, будинку і орієнтація в цьому аспекті на вигідні та дієві пропозиції з купівлі та установки котлів із визнаною репутацією. Репутація як така повинна бути народного походження, бо ж кінцевий споживач тепла має право виставляти оцінку пристроям опалювального призначення. Своя сорочка ближче до тіла та й свій котел можна оцінити належним справедливим чином. Приєднатись до оцінки якості котлів можуть і представники промисловості, адже їм теж не раз доводиться мати справу із котлами, особливо за умов необхідності опалення середніх і великих за розмірами приміщень.

Наша компанія із виробничими потужностями в селі Твіржа Львівської області здатна випускати зарекомендовані  простими людьми – споживачами різного рівня твердопаливні котли під торговою маркою «WARM», під потреби у тепловій енергії для будинків, квартир, дач, промислових об’єктів. Ми можемо запропонувати такі моделі котлів довготривалого горіння:

1)    Варм 15, Варм 20,Варм 30 ( здатні опалювати площу від 50 до 300 м2)

2)    Варм 40, Варм 50, Варм 60 (від 300 до 600 м2 - теплова дія)

3)    Варм 70 і Варм 80 (можуть без проблем опалювати площу від 600 до 800 м2).

При виборі котла «WARM» із зазначеною опалювальною силою слід чітко знати площу об’єкту, де він буде введений в експлуатацію. У котли, які ми презентуємо можна закладати такі види палива: дрова, кам’яне вугілля, відходи деревообробні ( пеллети тощо), вугілля – антрацит, вугільні брикети, паливні тверді суміші. Характерним для котлів «WARM» є те, що вони мають високий ККД, чудові теплові показники( корпус нагрівається до 550 градусів, вони споживають малу кількість електроенергії і мають дуже просту схему роботи. Завдяки простоті робочої схеми, що залежить від світла та турбіни вони практично не виходять з ладу і функціонують у тепловому виробітку без проблем та непорозумінь. Паливо закладається зверху, а не знизу, як звикла більшість людей, турбіна ж регулюючи подачу кисню інтенсивно сприяє нагріванню стінок і виробітку тепла. Великий комин при використанні котлів Варм є не потрібним, достатньою буде відстань у 3,5 від виходу із опалювального пристрою.

З котлами «WARM» від нашої компанії зима та застуда вас не лякатимуть!

 

Твердопаливні котли

Як придбати твердопаливний котел і не помилитись?

Які переваги опалення твердопаливними котлами? Яку фірму вибрати? Які різновиди економної опалювальної системи? Безліч питань виникає в людини, яка хоче не тільки економити свої кошти, але й отримати сучасне опалення.

Давайте разом розбиратись в цих питаннях.

Всі ми знаємо, що у світі на енергетичному ринку з’являється дефіцит -  ціни зростають від року до року і цьому є логічне пояснення – економічна криза, коливання цін на газ та нафту.

Оскільки звичні енергоносії: електрика і газ, останнім часом це розкіш, ми починаємо шукати альтернативу і вона є, а саме – котли, теплові насоси, які на порядок дешевші і економніші.

Твердопаливні котли довготривалого горіння допомагають провести опалення у важкодоступних місцях, де не має прохідності газопроводів і електроліній. Окрім того, твердопаливні котли, значно простіші в експлуатації і суттєво економніші. Також дані котли набули популярні в ролі запасного котла на виробництвах, який легко впорається з непередбачуваними стрибками напруги та сильними перевантаженнями опалювальної системи при морозах, а також при проявах збоїв в основній опалювальній системі.

Паливо для твердопаливних котлів – це першочергово, дрова   і тирса, але можна використовувати чисте і змішане вугілля, деревину або торф – порівняно з іншими котлами. Твердопаливні котли багатофункціональні і раціональні, а відповідно невелика вартість і легка доступність палива є головними перевагами даних котлів. Ще один величезний плюс запропонованих котлів, це їх автономність, тобто їм не потрібне підключення до електроносіїв тому вони можуть монтуватись у приміських будинках, на дачах, заміських котеджах і приватних оселях. Але цим автономним котлам завжди потрібна допомога людини – завантажити дрова або іншого палива, періодична перевірка працездатності котлів та чистоти зольника.

Сучасні твердопаливні котли частенько порівнюють з буржуйками, в принципі вони подібні тим, що в них спалюється паливо, а тепло безпосередньо спрямовується на обігрів кімнати. В сучасних моделях твердопаливних котлів довготривалого горіння залишається зола  в спеціальному зольнику і легко чиститься завдяки спеціальним засобам, усунення газів диму іде через димовий канал, тепло передається через теплообмінник. Але є суттєва відмінність котлів від «буржуйок» - це висока економічна функціональність котлів, вони можуть функціонувати на одній порції палива декілька годин, а в «буржуйку» треба підкидати паливо щогодини.

І ще одна вагома перевага твердопаливного котла – власник котла може регулювати потрібну температуру. Єдине на що треба звернути увагу вибираючи котел, це на специфіку палива, воно має бути доступним для покупця (деревина чи торф).

Враховуючи всі обговорені аспекти. Напрошується висновок, що економити просто – використовуючи твердопаливні котли. 

 

 

Аксесуари для котлів WARM!

Простота і ефективність роботи, яку демонструють котли нашої компанії не залежить від громіздких і важких у експлуатації і підтримці робочих характеристик аксесуарів та компонентів. До вашої уваги ми презентуємо основні аксесуарні складові, що посприяють вибору на користь котлів «WARM»:

1)    Градусник, який чітко показує температуру, вироблену пристроєм. Даний пристрій пройшов сертифікацію і тестування відповідності адекватних умовам замірів.

2)    Порошок (GEB PROPFEU) для чищення внутрішньої поверхні котла,збільшується ККД після його використання, розрахований на 30 дозувань. Цей порошок має каталітичну дію і подовжує термін використання котла, крім того має універсальне застосування і підходить для здійснення очисних операцій навіть на традиційних опалювальних установках.

3)    Вогнестійкий керамічний шнур для утеплення швів, виходів з котла, витримує температуру в 1260 градусів. Розміри шнура керамічного: 15x15 мм, колір білий, шнур протидіє агресивному середовищу, окрім сильних кислотних речовин. Тепловий максимум для керамічного шнура сягає аж 1760 градусів, що ще раз підтверджує його повноцінну доцільність використання в котлах.

4)    Ручка – гачок, термостійка, слугує для закривання дверцят котла. Існує у двох модифікаціях: короткій і довгій, що залежить від конкретної у вимірі довжини, ширини необхідності доступу до дверцят котлового апарату.

5)    Трьохходовий кран, який підтримує температуру в контурах котла і загалом системи опалювального виду.

З усіма більш детальними питаннями та консультаціями звертайтесь на наш сайт і ми радо підберемо вам необхідний котел та аксесуари, що сприятимуть високоефективній роботі технічного апарату Варм!