Автоматика

В даному розділі ми презентуємо автоматику для твердопаливних котлів WARM довготривалого горіння від львівського виробника.

Основними вузлами для автоматизації твердопаливних котлів WARM є блок керування який керує процесом горіння та вентилятор.

Завдяки цим пристроям в твердопаливних котлах WARM стабілізується потрібна температура в системі опалення без потреби постійного контролю зі сторони людини. Найкращий пристрій в процесі автоматизації наших котлів, це блок керування, який допомагає повністю правильно системно автоматизувати процес опалення. Наступним, по рангу пристроєм в системі автоматизації є вентилятор за допомогою якого вентилюється технологічне обладнання і приміщення та стабільно підтримується потрібна температура.  

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Автоматика IE-24
    Контролер IE-24 розроблений для того щоб збільшити економію твердопаливного котла, збільшити його екологічність термін експлуатації твердопаливного обладнання. Електронний контролер температури для твердопаливних котлів підходить для управління процесом горіння для твердопаливних котлів тільки з..
    2,500.00 Грн
  • Вентилятор до твердопаливного котла
    Корпус вентилятора і двигуна виготовлений зі сплаву алюмінію. Двигун прикручений до корпусу шурупами М4. Металеве робоче колесо вентилятора прикріплений безпосередньо на валику сервоприводу і закріплено болтом від осьового зсуву. Втягує манжета вентилятора захищена покриттям, яке запобігає від дотик..
    2,500.00 Грн