Автоматика IE-24

Автоматика IE-24

Модель: Автоматика IE-24
Наявність:
На складі
Ціна 2,500.00 Грн
Опис

Контролер IE-24 розроблений для того щоб збільшити економію твердопаливного котла, збільшити його екологічність термін експлуатації твердопаливного обладнання.

Електронний контролер температури для твердопаливних котлів підходить для управління процесом горіння для твердопаливних котлів тільки з ручним завантаженням для таких типів твердопаливних котлів: чавунні твердопаливні котли, піролізні твердопаливні котли, котли твердопаливні верхнього горіння, котли твердопаливні нижнього горіння, для всіх цих типів котлів для поліпшення контролю горіння і управління системою опалення.

Опис:

  • Регулятор температури моделі IE-24 Польського виробництва призначений для керування роботою вентиляторів надува твердопаливного котла і циркуляційного насоса системи опалення.
  • У момент розпалу твердопаливного котла, а також у випадках, коли температура теплоносія в системі опалення нижче встановленої на блоці управління, регулятор температури здійснює управління роботою вентилятора надува твердопаливного котла до досягнення заданої температури теплоносія в системі опалення.
  • Управління вентилятора (турбіни) надува може здійснюватися в автоматичному і ручному режимі.
  • У цьому випадку повне відключення вентилятора відбувається при досягненні температури системи опалення , що перевищує встановлену температуру на блоці автоматиці на 5 градусов С. При зниженні температури системи опалення нижче заданого значени, регулятор температури здійснює включення і плавне регулювання потужності вентилятора надува, не даючи температурі теплоносія в системі опалення опуститися нижче встановленої. При цьому досягається стабільність встановленої температури на блоці автоматики в системі опалення в діапазоні + -5С.Прі досягненні температури котла нижче значення Температури відключення вентилятора, регулятор температури відключить вентилятор надува. У цьому випадку вважається, що сталося загасання котла, і подальша робота вентилятора надува недоцільна. При досягненні температури котла нижче значення + 5.З, регулятор температури автоматично включить насос центрального опалення. Ця функція регулятора температури призначена для запобігання від замерзання теплоносія в системі опалення. При виникненні аварійних ситуацій, а саме: - при «перегрів котла», коли температура котла перевищує + 90.С; - При виході з ладу датчика температури; на лицьовій панелі регулятора температури включається Індикатор Аварії. Регулятор температури вимикає вентилятор надування, при цьому насос центрального опалення продовжує працювати безперервно, охолоджуючи котел шляхом прогону теплоносія через систему центрального опалення.
Відгуки (0)

Написати відгукПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре